Teenused

Kodulehe loomine

Koduleht on mõeldud sinu kliendi või potentsiaalse kliendi informeerimiseks. Veebilehega saad täita erinevaid eesmärke nagu klientidega suhtlemist, müügi tegemist või majutuse broneerimist. Selleks, et ka klient püsiks sinu kodulehel peab see olema professionaalne ning  kasutajasõbralik.

Võib tunduda, et veebilehe tegemine on keerukas protsess, seega pakume Teie eest selle ära teha. Teostame veebilehe täpselt Teie visiooni järgi.

Mida me pakume?

Meie pakume soodsa hinnaga kodulehe tegemist. Alates 199€*.

Baashinda kuulub kodulehe ehitus ja kujundus, kuni viie baaslehe (nt. meist, kontakt, esileht, tingimused jne) loomine ning õpetame Teid kasutama oma uut kodulehte.

Lisaks saame lisada mitmekeelsuse võimaluse, broneeringu süsteemi, pakkumise ankeedi ning seadistada veebileht otsingumootoritele. Aga see ei ole kõik! Andke teada, millised ideed Teil on ning me teostame täpselt Teie visiooni järgi.

E-Poe arendamine

Enamasti jõuab klient enne e-poodi kui füüsilisse poodi. Kliendil on mugavam ostleda oma kodus, kontoris või bussiga sõites kui füüsiliselt poodi kohale minema. Sellega säästab aega nii klient kui ka e-poe omanik. Kõik on automatiseeritud, seega e-poe omanik peab ainult tellimuse kinnitama ning selle ka välja saatma.

Kliendile on peale funtksionaalsuse oluline ka välimus. Nii nagu klient ei läheks ostlema räpasest poest, ei ostaks ta ka monstroosest e-poest. Seega pakume teha Teie eest e-pood ära, et see vastaks täpselt Teie nõuetele. Selle asemel, et kulutada oma aega e-poe tegemisele saate rahulikult puhata.

Mida me pakume?

Meie pakume soodsa hinaga e-poe tegemist. Alates 449€*.

Baashinda kuulub e-poe ehitus ja kujundus, kuni viie baaslehe (nt. meist, kontakt, esileht, tingimused jne) loomine, toodete, makseviiside, tarnevõimaluste lisamine ning õpetame Teid kasutama oma uut e-poodi.

Lisaks saame lisada mitmekeelsuse võimaluse, broneeringu süsteemi, pakkumise ankeedi, automatiseeritud toodete laohalduse ning seadistada veebileht otsingumootoritele. Aga see ei ole kõik! Andke teada, millised ideed Teil on ning me teostame täpselt Teie visiooni järgi.

Kodulehe haldamine ja hooldamine

Koduleht on nagu füüsiline büroo. Selleks, et kliendid käiksid seal peab see olema korras ning puhas. Samamoodi peab ka koduleht olema funktsionaalne ning välimuselt ilus. Kahjuks veebilehed kipuvad katki minema uuendustega ning nende parandmine võtab meeletult aega. Pakume seda teha Teie eest, et Teie veebileht püsiks alati Internetis üleval!

Mida me pakume?

Hooldamise ning haldamise tasud sõltuvad veebilehe tüübist. Hinnapäringu saamiseks kontakteeruge meiega.

Pakume ka veebilehe ühekordset hooldamise teenust, mille käigus parandame Teie veebilehe vead ära.

Meie kontrollime, et Teie tarkvara, pistikprogrammid ning kujundusmallid oleksid uusimal versioonil. Hoiame Teie veebilehte uue ja ilusana! Perioodiliselt loome Teie veebilehest varukoopia, et tagada minimaalset kahju rünnaku korral. Paigaldame rünnaku vastase tarkvara ning kontrollime veebilehe turvalisust. Probleemide esinemisel parandame need koheselt.

*Hinna sisse ei kuulu domeen ning veebimajutus.