Teenused

Veebilehe Tegemine

Koduleht on mõeldud sinu kliendi informeerimiseks. Veebilehega saad täita erinevaid eesmärke nagu klientidega suhtlemist, müügi tegemist või majutuse broneerimist. Selleks, et ka klient püsiks sinu kodulehel peab see olema professionaalne ning kasutajasõbralik.
Võib tunduda, et veebilehe tegemine on keerukas protsess, seega pakume Teie eest selle ära teha. Teostame veebilehe täpselt Teie visiooni järgi.

E-Poe Tegemine

Enamasti jõuab klient enne e-poodi kui füüsilisse poodi. Kliendil on mugavam ostleda oma kodus, kontoris või bussiga sõites. Sellega säästab aega nii klient kui ka e-poe omanik. Kõik on automatiseeritud, seega e-poe omanik peab ainult tellimuse kinnitama ning selle ka välja saatma.
Kliendile on peale funtksionaalsuse oluline ka välimus. Nii nagu klient ei läheks ostlema tolmusest poest, ei ostaks ta ka monstroosest e-poest. Seega pakume teha Teile e-poe täpselt vastavalt Teie soovidele. Selle asemel, et kulutada oma aega e-poe tegemisele saate hoopis rohkem aega veeta oma perega või puhata.

Turundus

Turundamine on oluline samm iga ettevõtja jaoks. Turundamist saab teha ka ukselt-uksele, aga tänapäeval on palju tõhusemaid viise. Reklaame üles panna telekasse või bänneritele on meeletult kallis ning iga ettevõtjale ei mahuks see eelarvesse.
Meie pakume reklaami teha otsingumootorites ning sotsiaalmeedias. Oma reklaami võite näha Googles, Instagramis või Facebookis. Alustage kasvõi 1 euroga!

Hooldamine

Koduleht on nagu füüsiline büroo. Selleks, et kliendid käiksid seal peab see olema korras ning puhas. Samamoodi peab ka koduleht olema funktsionaalne ning välimuselt ilus. Kahjuks veebilehed kipuvad katki minema uuendustega ning nende parandmine võtab meeletult aega. Pakume seda teha Teie eest, et Teie veebileht püsiks alati Internetis üleval!

Võtke ühendust